Proparsi invite you for buy the best Probiotic Products.

Complete the below form for consulting.

مرکز خرید پروبیوتیک لاکت ماهی در ایران

What you will read ...

نحوه مصرف پروبیوتیک لاکت برای ماهیقیمت انواع پروبیوتیک لاکت ماهی در کشور

روزگار استفاده از آنتی بیوتیک ها به تدریج رو به پایان است. تمایل به استفاده از محصولات ارگانیک و سالم در بین مردم رو به افزایش می باشد. آنتی بیوتیک ها دیگر قدرت و کارایی لازم برای از بین بردن باکتری های مقاوم شده را ندارند. علاوه بر این بقایای آنتی بیوتیک ها در گوشت قسمت های مختلف آبزیان باقی می ماند. برای حل این مشکل کارشناسان اقدام به تولید محصولاتی به نام پروبیوتیک نموده اند. پروبیوتیک ها بیشتر در محیط غیر آبی فعال هستند اما برخی از آنها در محیط های آبی نیز عمل می کنند. یکی از این محصولات پروبیوتیک لاکت ماهی می‌باشد. نحوه مصرف این نوع پروبیوتیک چگونه است و قیمت انواع آن به چه شکل است؟

مرکز خرید پروبیوتیک لاکت ماهی در ایران

نحوه مصرف پروبیوتیک لاکت برای ماهی

نحوه مصرف پروبیوتیک لاکت برای ماهی

با توجه به فواید بسیار زیاد پروبیوتیک لاکت آبزیان در پرورش ماهی و افزایش عملکرد این جانداران، اما نحوه مصرف پروبیوتیک نیز می تواند تاثیر مهمی در نتیجه نهایی داشته باشد.

 با توجه به اینکه اکثر خوراک های امروزی برای ماهیان استخری به صورت پودری یا پلت می باشند در تهیه خوراک ماهی در واحد پرورش و یا کارخانه تولید خوراک ماهی به میزان ۲۰۰ تا ۴۰۰ گرم از این محصول را در یک تن خوراک ماهی به طور یکنواخت و دقیق مخلوط می کنند.
 مخلوط کردن این مقدار کم در یک تن خوراک ماهی باید به این شکل باشد که پروبیوتیک را در حدود ۱۰ کیلوگرم خوراک آسیاب شده مخلوط کرده و این ۱۰ کیلوگرم را مجددا در یک تن مخلوط نمود. این کار باعث می شود که آنتی بیوتیک به طور یکنواخت در کل خوراک مخلوط شود.

پروبیوتیک لاکت قابل حل در آب بوده و روش دیگر مصرف آن به این شکل است که میزان مورد نظر از محصول را با ۲۰ لیتر آب مخلوط کرده و محلول به دست آمده را به استخر می ریزیم. پس از ریختن محلول در آب استخر باید به میزان ۳۰ تا ۶۰ دقیقه هوادهی با شدت بالا انجام شود.

استفاده از ملاس یا ترکیبات شیرین کننده و قندی حین استفاده مصرف پروبیوتیک لاکت باعث می‌شود که عملکرد پروبیوتیک افزایش یابد.

قیمت انواع پروبیوتیک لاکت ماهی در کشور

قیمت انواع پروبیوتیک لاکت ماهی در کشور

تولید پروبیوتیک لاکت در داخل کشور انجام شده و بنابراین چنانچه در زمینه پرورش ماهیان استخری ‏و یا غیر استخری به شکل پرورش در حوضچه یا روش های دیگر فعالیت دارید؛ و با توجه به مزایای استفاده از این محصول قصد تهیه آن را دارید می توانید برای خرید پروبیوتیک لاکت  با کارشناس فروش ارتباط برقرار نموده و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. 

سفارش شما در اسرع وقت و با رعایت شرایط حمل و نقل سالم و بهداشتی به آدرس اعلامی شما ارسال خواهد شد.

Mohammad Reza Toloee

For Consulting And Ordering Click Below Button.

Consulting and Ordering

Proparsi invite you for buy the best Probiotic Products.

Complete the below form for consulting.

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *